Oferta pracy

Z-ca Głównego Księgowego spec. Rozrachunki

SKLEPY KOMFORT S.A.O firmie

  • Srebrzyńska 14, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

SKLEPY KOMFORT S.A.

Srebrzyńska 14

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za procesy księgowe w obszarze należności handlowych, środków pieniężnych i ich ekwiwalentów oraz zobowiązań handlowych, wraz z usprawnieniami i optymalizacją procesów,

  • Nadzór nad poprawnością rozliczeń rozrachunków w obszarach sprzedaży wielokanałowej, w szczególności sprzedaży internetowej, w tym bieżąca współpraca z innymi działami w celu eliminowania źródeł błędów i rozbieżności,

  • Odpowiedzialność za pozostałe zobowiązania, w tym rzetelność pozycji zaliczki otrzymane na poczet przyszłych dostaw,

  • Odpowiedzialność za proces potwierdzania sald rozrachunków, w tym sald ze Spółkami powiązanymi,

  • Współudział w zamknięciu miesiąca, sporządzaniu analiz oraz sprawozdań finansowych,

  • Przygotowywaniu raportów GUS / NBP,

  • Współzarządzanie kilkunastoosobowym zespołem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Z-cy Głównego Księgowego, Koordynatora lub Lidera zespołu Księgowego

  • Znajomość systemu ERP (preferowany system SAP) oraz arkusza kalkulacyjnego Excel

  • Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości i podatków

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań i projektów

  • Odwaga w podejmowaniu nowych tematów oraz koordynowaniu ich realizacji

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Znajomość języka angielskiego (mile widziane)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

  • darmowy dostęp do wypożyczalni ebooków i audiobooków

  • bony świąteczne

  • karta sportowa

  • zaplanowany proces wdrożenia do organizacji

  • udział w eventach

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.

Przewiń do profilu firmy