Oferta pracy

Z-ca Głównej Księgowej

Kronospan

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za terminowe regulowanie zobowiązań i kontrola płynności finansowej;

  • Kalkulacja podatku dochodowego;

  • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji podatkowych;

  • Kontrola kosztów stałych;

  • Kontrola naliczania, księgowanie i rozliczanie bonusów sprzedażowych;

  • Weryfikacja i rozliczanie faktur zakupu, umów handlowych i wyjazdów służbowych;

  • Udział w inwentaryzacjach towarów handlowych, wyjaśnianie różnic inwentaryzacyjnych oraz wyceny stanów magazynowych;

  • Sporządzanie budżetów rocznych oraz kontrola ich wykonania;

  • Przygotowywanie bilansu miesięcznego i sprawozdania rocznego, a także innych raportów zgodnie z potrzebami Zarządu.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Strzelcach Opolskich;

  • Praktyczne doświadczenie w zakresie pełnej księgowości;

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych;

  • Umiejętność współpracy z instytucjami finansowymi;

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, a także samodzielność zaangażowanie;

  • Otwartość na długofalową współpracę;

  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany.

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;

  • Opieka mentora podczas procesu onboardingu;

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;

  • Program poleceń pracowniczych;

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.

Kronospan

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Przewiń do profilu firmy

Malta Trading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 21612