Z-ca Kierownika Centrum Logistycznego ds. Obsługi Materiałowej

PERI Polska Sp. z o.o.O firmie

PERI Polska Sp. z o.o.

Drukarska 61

Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

Jesteśmy wiodącą Spółką międzynarodowego koncernu. Jako dostawca produktów i usług w zakresie deskowań oraz rusztowań, jesteśmy obecni od prawie 30 lat na polskim rynku. Zatrudniamy ponad 500 osób na terenie całego kraju i wciąż się rozwijamy.

Twoje obowiązki:

Zarządzanie i nadzór nad działalnością operacyjną magazynu i produkcji (50-osobowy
zespół Pracowników) poprzez:

  • zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych, utrzymanie najwyższej jakości w podległym obszarze,
  • doskonalenie procesów produkcyjnych oraz jakości oferowanych produktów,
  • realizacja planów produkcyjnych zgodnie z założeniami Lean Management,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP oraz innych przepisów i procedur
    obowiązujących w zakładzie.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe na w/w lub podobnym stanowisku (lider produkcji, z-ca kierownika),
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji, budownictwo – technologia i organizacja budowy),
  • wiedza z zakresu Lean Management (5S),
  • dobra znajomość programu Excel,
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi,
  • umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w spółce należącej do globalnego lidera w swojej branży
  • możliwość rozwoju oraz kariery w międzynardoowych strukturach firmy
  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)
  • konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny

Koninko k. Poznania

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy