Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Z-ca kierownika ds. finansowo-controllingowych

KZN Rail Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

KZN Rail Sp. z o.o. to kluczowe ogniwo Grupy KZN Bieżanów w strategii kompleksowej obsługi procesów inwestycyjnych i utrzymaniowych związanych z nawierzchnią szynową. Jesteśmy spółką wykonawczą, realizującą zadania związane z zabudową, naprawą czy serwisem infrastruktury torowej, stanowiącą element spinający łańcuch projektowania, produkcji i obsługi logistycznej realizowany całościowo w ramach całej grupy kapitałowej KZN Bieżanów.

W chwili obecnej Spółka KZN Rail poszukuje odpowiedzialnej i chętnej do pracy osoby na stanowisko:

Osoba ta będzie zajmować się czynnościami w ramach spraw z zakresu finansów i controllingu.

Zadania:

  • nadzór nad obszarem kontrolingu oraz prawidłowym przebiegiem procesu rozliczenia kosztów i wyceny kontraktów budowlanych;
  • rozwój i doskonalenie wszystkich obszarów kontrolingu operacyjnego i finansowego w Spółce, wdrażanie narzędzi kontrolingowych;
  • sporządzanie prognoz, planów średnio- i długoterminowych oraz kontrola ich wykonania;
  • nadzorowanie i kontrola procesu budżetowania;
  • czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca we współpracy z Biurem Rachunkowym;
  • raportowanie wyników finansowych oraz raportowanie zarządcze;
  • przygotowywanie raportów okresowych, zestawień, prezentacji oraz analiz finansowych na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznych;
  • analiza kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane z obszaru finansów lub controllingu);
  • min. 3 letnie doświadczenie w branży budowlanej na podobnym stanowisku;
  • ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej;
  • znajomość MS Office (w szczególności MS Excel na poziomie zaawansowanym);
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wnioskowania;
  • odpowiedzialność, determinacja w realizacji celów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność;
  • zaangażowanie i chęć wspierania procesu decyzyjnego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • nowoczesny pakiet motywacyjny;
  • nowoczesne systemy identyfikacji i rozwoju;
  • pracę w fantastycznym zespole - dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • udział w interesujących projektach pozwalający na szybki rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia  kwalifikacji oraz szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego;
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy;
  • benefity tj. m.in. opieka medyczna (Pakiet medyczny COMFORT w grupie LUX-MED), możliwość korzystania z usług karty Multisport Plus, dofinansowanie wypoczynku, bonusy świąteczne.

Ogłoszenie archiwalne