Z-ca Kierownika ds. Sprzedaży Audi

AUTO WIMAR WARMIAO firmie

  • Olsztyn

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 lat temu
  • Kierownik

Co roku wprowadzamy nowe, atrakcyjne modele i ustanawiamy nowe rekordy sprzedaży, a cały czas przyświeca nam jeden cel: być najbardziej pożądaną marką w klasie premium. Dlatego poszukujemy ludzi, którzy stawiają sobie ambitne cele i potrafi ą je zrealizować. Być może potrzebujemy właśnie Ciebie?

Dołącz do nas jako

Twoje obowiązki i wymagane kwalifikacje:

  • znaczące sukcesy we wszystkich aspektach sprzedaży samochodów,
  • autorytet wynikający z osobowości i wiedzy,
  • umiejętność inspirowania i motywowania innych do osiągania najlepszych rezultatów,
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Oferujemy:

  • pracę w realizującym ambitne cele salonie samochodowym,
  • zaangażowany i wysoko wykwalifikowany zespół,
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników.

Prześlij nam swoje zgłoszenie i przekonaj nas do siebie.
Będzie nam miło powitać Cię w naszym zespole.

AUTO WIMAR WARMIA

ul. Rataja 15, 10-203 Olsztyn
[email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy