Oferta pracy

Z-ca Kierownika Działu Kontroli Jakości

ROS-SWEET Sp. z o.o.O firmie

  • Łańcut

    Łańcut, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne planowanie, organizowanie oraz koordynowanie pracy Działu Kontroli Jakości

  • Opracowywanie, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa żywności zgodnie z wymaganiami standardu BRC v8.

  • Nadzór nad realizowanymi kontrolami jakościowymi, analiza przyczyn wystąpienia niezgodności oraz inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych

  • Poszukiwanie możliwości doskonalenia wdrożonego systemu bezpieczeństwa żywności

  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych oraz realizacja zleceń po audytowych

  • Ścisła współpraca z pionem produkcyjnym

  • Współpraca z klientami i dostawcami w zakresie dotyczącym zarządzania jakością

  • Współzarządzanie obszarem jakości w zakładzie produkcyjnym, nadzór i kontrola dostaw

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie technologii żywności, towaroznawstwa

  • Doświadczenie w obszarze jakości w zakładzie produkcyjny w branży spożywczej

  • Znajomość zagadnień z zakresu systemów bezpieczeństwa żywności HACCP, BRC, ISO22000 - warunek konieczny

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne, nastawienie na współpracę i szukanie rozwiązań

  • Umiejętność pracy wielozadaniowej i samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne pozwalające na prowadzenie, wspieranie i motywowanie zespołu w codziennej pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o międzynarodowej aktywności

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko z możliwością implementacji sprawdzonych dobrych praktyk i rozwiązań

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy i indywidualne podejście do planowania kariery

  • Dodatkowe benefity w postaci ubezpieczenia grupowego oraz karty Multi Sport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy