Z-ca Kierownika Działu Utrzymania Ruchu / sekcja ślusarsko - mechaniczna

Stora Enso Wood ProductsO firmie

Stora Enso Wood Products

Wolności 4

Murów (pow. opolski)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynacja prac i nadzór nad podległymi pracownikami Działu Utrzymania Ruchu (ślusarze i mechanicy)

  • Zapewnienie ciągłości, poprawności i bezpieczeństwa funkcjonowania linii technologicznych

  • Tworzenie, aktualizacja i nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn, urządzeń i budynków

  • Planowanie, koordynacja prac i nadzór nad podległymi pracownikami Działu Utrzymania Ruchu

  • Tworzenie i nadzór nad okresowymi harmonogramami przeglądów i remontów w oparciu o analizę ich sprawności technicznej

  • Nadzór nad usuwaniem bieżących awarii

  • Analiza przyczyn i skutków awarii związanych z pracą maszyn i urządzeń

  • Raportowanie wskaźników dotyczących napraw i konserwacji Linii technologicznych

  • Dbałość i odpowiedzialność za planowanie oraz składanie zapotrzebowania części zamiennych i eksploatacyjnych

  • Współpraca z działem produkcji w celu synchronizacji prac operatorów i serwisów zewnętrznych

  • Współpraca z działem BHP w zakresie kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz dokumentacji stanowiskowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne

  • 5-letnie doświadczenie zawodowe w dziale technicznym/utrzymania ruchu

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Bardzo dobra znajomość metodologii TPM

  • Znajomości technologii, eksploatacji, naprawy maszyn i urządzeń

  • Znajomość zasad hydrauliki i pneumatyki

  • Język angielski pozwalający na swobodne porozumiewanie się w mowie i w piśmie

  • Biegła znajomość programu AutoCAD

  • Bardzo dobra znajomość pakietu ms office

  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole ukierunkowanej na osiąganie założonych celów

  • Wysoka motywacja do pracy, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku zapewniającym stabilne zatrudnienie w oparciu

  • o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach

  • Stałe wynagrodzenie, premię świąteczną oraz roczną uznaniową

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy

Stora Enso Wood Products to czołowy dostawca nowatorskich rozwiązań na bazie drewna. Nasza gama produktów obejmuje wszystkie aspekty budownictwa, w tym wielkogabarytowe konstrukcje i komponenty drewniane. Oferujemy również różne rodzaje tarcicy i pelletów do stosowania w zrównoważonych systemach ogrzewania. Wood Products działa na całym świecie i ma ponad 20 jednostek produkcyjnych w Europie.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając na przycisk „Aplikuj”.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.