Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Z-ca Kierownika Działu Zarządzania Systemami Jakości

  • Siedlce, mazowieckie
  • Kierownik
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka Drosed S.A. ,której strategicznym akcjonariuszem jest francuska Grupa LDC - europejski lider branży drobiarskiej  poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: DROSED  S.A. Siedlce

    Opis stanowiska:

    • Nadzór nad kontrolą procesów produkcyjnych mającą na celu zapewnienie jakości produktów według standardów firmy
    • Koordynowanie pracami w zakresie przestrzegania zasad sanitarno-higienicznych obowiązujących
      w zakładzie
    • Efektywne zarządzanie podległym zespołem
    • Nadzór nad rozpatrywaniem reklamacji związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym oraz reklamacji jakościowych
    • Opracowywanie i wdrażanie nowych procedur mających na celu poprawę stanu higieny
      i doskonalenie ZSZJ
    • Reprezentowanie firmy w kontaktach z organami urzędowej kontroli żywności i laboratoriami zewnętrznymi
    • Przeprowadzanie analizy przyczyn wystąpienia niezgodności i określenie działań naprawczych
      oraz korygujących
    • Zapobieganie potencjalnym niezgodnościom poprzez definiowanie działań zapobiegawczych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe – (preferowane Technologia Żywności)
    • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG
    • Znajomość procesów produkcyjnych
    • Wiedza i doświadczenie w zakresie mikrobiologii żywności
    • Dobra znajomość jęz. angielskiego lub/i niemieckiego
    • Znajomość przepisów prawa w zakresie produkcji żywności
    • Znajomość wymagań standardów związanych z bezpieczeństwem żywności
    • Doświadczenie i umiejętność kierowania zespołem
    • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej organizacji
    • Perspektywy rozwoju zawodowego,  poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych produktowych, menedżerskich oraz realizowanych projektach
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz odpowiednie narzędzia pracy
    • Umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym

    Oferty zawierające CV, list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj"
    wpisując w temacie: Jakość.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.