Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Z-ca Szefa Kuchni

HOTELS GLOBAL INVESTMENT GROUP

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad działalnością operacyjną kuchni hotelowej wraz z zapleczem magazynowym

  • wsparcie szefa kuchni we wprowadzaniu nowych kart menu

  • utrzymywanie standardów operacyjnych zgodnie z wytycznymi sieci Hilton

  • efektywne planowanie pracy/ kosztów,

  • kontrola pracy podległego zespołu kucharzy oraz pomocniczego personelu kuchennego

  • kontrola HACCP

  • kontrola magazynów oraz zapotrzebowania operacyjnego kuchni

  • kontrola food cost i rozliczeń

  • zamówienia towaru

  • podległe outlety gastronomiczne: kuchnia hotelowa (śniadania, lunch, przerwy konferencyjne, a la carte)

Nasze wymagania

  • minimum. 3 letnie doświadczenie w pracy na kuchni w tym 2 letnie na stanowisku szefa zmiany (sous chef)

  • doświadczenie w pracy z zespołem pracowników

  • podstawowe umiejętności organizacyjne

  • doświadczenie w kalkulacjach gastronomicznych

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • opieka medyczna

  • preferencyjne stawki na hotele sieciowe

  • dostęp do platformy Hilton University

O nas

Firma Hotels Global Investment Group Sp. z o.o. - operator czterogwiazdkowego hotelu Hilton Garden Inn w Krakowie przy ulicy Marii Konopnickiej 33, działającego na rynku hotelowym od stycznia 2011 i należącego do międzynarodowej sieci Hilton Worldwide.