Zakupowiec - Pracownik Działu Zakupów Strategicznych w branży produkcyjnej

El-Cab Sp. z o.o.O firmie

  • Ul. Obornicka 37
    Bolechowo-Osiedle (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

El-Cab Sp. z o.o.

Ul. Obornicka 37

Bolechowo-Osiedle (pow. poznański)

El-Cab Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1996 r. i zajmuje się produkcją elementów wyposażenia pojazdów użytkowych oraz działalnością handlową, serwisową i doradczą w tym zakresie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

ZAKUPOWIEC - PRACOWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW STRATEGICZNYCH
Miejsce pracy: Bolechowo-Osiedle

Główne zadania:

  • poszukiwanie w kraju i za granicą nowych dostawców komponentów na potrzeby procesu produkcyjnego oraz wdrażania nowych projektów produkcyjnych i handlowych
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami
  • koordynowanie i negocjowanie kontraktów
  • optymalizacja kosztów zakupów, udział w projektach redukcji kosztów
  • składanie zapytań ofertowych i weryfikacja ofert
  • ścisła współpraca z działami powiązanymi (Dział Techniczny, Produkcji, Sprzedaży, Produkcja, Magazyn, Księgowość)

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość języka niemieckiego i / lub angielskiego w mowie i piśmie (niezbędna w kontaktach   telefonicznych i mailowych z dostawcami)
  • bardzo dobra znajomość MS Office szczególnie MS Excel
  • zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem, wielozadaniowość
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze zakupów
  • nastawienie na wysoką efektywność zakupową
  • wskazane doświadczenie w dziale zakupów
  • znajomość procesów zakupowych
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę (wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników)
  • możliwa praca zdalna w trybie rotacyjnym, jeśli okoliczności tego wymagają
  • elastyczne godziny pracy – rozpoczynamy pomiędzy 7:30 a 9:00
  • szkolenia wdrażające, stanowiskowe i możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinasowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, Karty Multisport czy Flexipass
  • inne dodatki socjalne m.in. świadczenie urlopowe, bony na święta

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EL-CAB sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji”.

W przypadku chęci uczestnictwa także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia np. o podanej poniżej treści:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EL-CAB sp. z o.o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy