Logo Pracuj.pl

Załóż Własną Agencję Reklamową Xeromatic.pl

Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade Piotr StefańskiO firmie

5 000–30 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Koło
    Koło, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osób, które prowadzą własną działalność lub chcą ją założyć.
  • Pomagamy całkowicie w uzyskaniu dotacji z Urzędu Pracy.
  • Miejsce Pracy: cały obszar kraju i UE, możesz pracować w domu.
  • Załóż własną agencję Marketingową
  • Brak kosztów działalności, 100% zysku
  • Pomoc w uzyskaniu kredytu na Start-Up z dofinansowaniem z Unii Europejskiej

Nasze wymagania

  • Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy do jej założenia.
  • Lubisz pracę w nowoczesnym środowisku i technologiach.
  • Szukasz możliwości rozwoju w branży przyszłości.
  • Nie boisz się wyzwań.
  • Chcesz zarządzać zespołem ludzi.
  • Szukasz biznesu bez kosztów z dużymi możliwościami zarobkowymi.
  • Przyłączenie do sieci: 15 tyś. zł netto, abonament 399 netto.
  • Możliwość wykorzystania pełnej dotacji z Urzędu Pracy

To oferujemy

  • Wsparcie dotacjami.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od obrotów i efektów pracy.
  • Brak kosztów prowadzenia działalności. Nie potrzebujesz lokalu.
  • Elastyczny system pracy (praca z każdego miejsca na świecie).
  • Komplet szkoleń i pakiet przygotowawczy.
  • Materiały promocyjne.
  • Pakiet powitalny.
  • Codzienne wsparcie prowadzenia biznesu 24/7.
  • Biznes w ciągle rozwijającej się branży.
  • Nieograniczone możliwości zarobkowe i rozwojowe.
  • Zespół partnerów Xeromatic.pl i grupowe wsparcie.
  • Pakiet folderów i wizytówek, nic nie musisz drukować
  • Gotowe profile w social-mediach
  • Projekty szablonów/podkładów reklamowych, banerów i przykładowe wzory umów z klientami

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade Piotr Stefański

Xeromatic.pl to pierwsza i największa sieciowa Agencja Reklamowa w Polsce, mamy przedstawicieli na terenie całej polski i UE.

Budujemy niezależne agencje dla naszych partnerów.

Pomagamy w uzyskaniu dotacji z UP.

Współpracujemy z największymi dostawcami usług i towarów marketingowych w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu.

Załóż Własną Agencję Reklamową Xeromatic.pl, Koło