Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zaopatrzeniowiec

MAX STREICHER S.P.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

  • Inowrocław

    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie i wybór dostawców;

  • Analiza dokumentacji ofertowej;

  • Negocjowanie zasad współpracy i utrzymywanie regularnych kontaktów z dostawcami;

  • Optymalizacja dostaw pod względem kosztów, jakości i terminów;

  • Weryfikacja i kontrola zamówień wewnętrznych otrzymywanych z budowy;

  • Koordynowanie procesu zakupów;

  • Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej;

  • Realizacja zamówień materiałowych oraz sprzętowych na budowę;

  • Pozyskiwanie lokalnych podwykonawców dla poszczególnych branż;

  • Współpraca z kierownikiem robót.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne;

  • Znajomość programów Microsoft Office;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dobre umiejętności komunikacyjne;

  • Umiejętność przeprowadzania analiz cenowych;

  • Dyspozycyjność;

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole oraz organizacja pracy własnej;

  • Zdolności analityczne, dokładność i terminowość.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie i pewnego pracodawcę;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności;

  • Pracę w dobrej atmosferze;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy, pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;

  • Opiekę medyczną w prywatnej placówce.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

MAX STREICHER S.p.A. z siedzibą w Parmie (Włochy) realizuje ambitne projekty z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa, jakości i ochrony środowiska dla klientów z branży naftowo-gazowej w tym budowa rurociągów - rurociągi naftowe, gazowe i wodne oraz odpowiadająca im infrastruktura jak stacje zaworowe oraz budowa instalacji - pompownie, stacje uzdatniania i tłoczenia gazu, magazyny gazu, sieci gazowe, konserwacja i eksploatacja. Oprócz siedziby w Parmie, firma prowadzi również działalność poprzez oddziały zagraniczne w Hiszpanii, Bułgarii, Polsce i Abu-Dhabi oraz spółki zależne w Tunezji, Mozambiku i Arabii Saudyjskiej.

Grupa STREICHER zatrudnia ponad 3500 pracowników.

MAX STREICHER S.p.A. Oddział w Polsce jest generalnym wykonawcą rozbudowy tłoczni gazu w Goleniowie i budowy tłoczni gazu w Gustorzynie w ramach Projektu Baltic Pipe.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Miejsce Pracy w Gustorzynie.