Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zaopatrzeniowiec

ZUE S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy warsztatu samochodowego i kolejowego poprzez terminowe zaopatrywanie w materiały, części i podzespoły niezbędne do wykonywania napraw,

  • współpraca z dostawcami oraz pozostałymi działami firmy, w szczególności z osobami składającymi zamówienia,

  • rozpoznawanie rynku producentów i dostawców w celu pozyskiwania konkurencyjnych źródeł zaopatrzenia,

  • wyszukiwanie alternatywnych dostawców części oraz usług – wstępne negocjowanie warunków zakupów,

  • bieżące rozliczanie dokumentów zakupowych – finansowych w obronie gotówkowym i bezgotówkowym,

  • dbanie o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe - techniczne o kierunku naprawa pojazdów mechanicznych, mechaniki technicznej,

  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznych, znajomość symboli i oznaczeń technicznych,

  • wiedza z zakresu towaroznawstwa z branży technicznej (motoryzacyjnej, mechaniki pojazdowej)

  • znajomość rynku motoryzacyjnego, asortymentu części zamiennych oraz podzespołów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność, odpowiedzialność,

  • prawo jazdy kat. B,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów komputerowych (w tym pakietu MS Office),

  • umiejętność dobrej organizacji pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • karta MultiSport