Oferta pracy

Zaopatrzeniowiec - Logistyk

WIKO Klebetechnik Sp. z o.o.O firmie

WIKO Klebetechnik Sp. z o.o.

Ekonomiczna 8

Częstochowa

Chcemy budować stabilne związki i relacje, nie tylko bazując na naszych produktach chemicznych i technicznych oraz usługach, ale przede wszystkim dzięki bliskiej i pełnej zaufania współpracy z naszymi pracownikami, klientami i dostawcami. Naukowcy, eksperci, specjaliści, pracownicy wykwalifikowani, początkujący, stażyści, praktykanci. Poszukujemy zmotywowanych i dynamicznych pracowników, którzy myślą nieszablonowo i chcą stać się częścią historii sukcesu naszej firmy. Oferujemy inspirujące środowisko pracy, otwarte struktury komunikacyjne w dynamicznym zespole, zorientowanym na poszukiwanie rozwiązań.

Do naszego oddziału w Częstochowie szukamy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i kontrolowanie ilościowo-jakościowe towaru
  • Ewidencja przyjęć magazynowych w systemie komputerowym
  • Weryfikacja dokumentów dostaw pod kątem ich poprawności i zgodności z zamówieniem i otrzymanym towarem
  • Kontrolowanie rozchodu materiałów z magazynu
  • Kontrola nad stanami magazynowymi oraz uczestnictwo w procesach inwentaryzacji
  • Realizacja zadań związanych z obsługą reklamacji produktowych
  • Planowanie zaopatrzenia materiałowego
  • Współudział w planowaniu produkcji i wielkości potrzebnych zapasów
  • Prowadzenie rejestrów i oceny dostawców i towarów

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe: doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenie: Mile widziane wykształcenie kierunkowe związane z transportem, logistyką, zarządzaniem
  • Znajomość oprogramowania komputerowego: Dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel), znajomość programów ERP
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Umiejętności: Zdolności analityczne oraz dobra organizacja pracy
  • Zdolności interpersonalne: Umiejętność łączenia zadań i pracy pod presją czasu, łatwość nawiązywania kontaktów
Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Zatroszcz się jak najszybciej o swoją przyszłość i prześlij nam aplikację na stanowisko w formie pliku pdf (w tym list motywayjny, życiorys, świadectwa), podaj najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia pracy i oczekiwania płacowe za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy