Zaopatrzeniowiec - Magazynier

  • Rokietnica (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 06.01.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MASTERPLAST Sp. z o.o. Rokietnica, Kolejowa 23

    Masterplast Sp. z o.o. należy do wielonarodowej Grupy działającej na rynkach regionu środkowo-wschodniej Europy. Masterplast Group International zajmuje się produkcją i dystrybucją materiałów budowlanych. Do siedziby firmy w Rokietnicy poszukujemy Pracownika na stanowisko:
    Zaopatrzeniowiec/Magazynier

    Miejsce pracy: Rokietnica (pow. poznański)
    Region: wielkopolskie

    Opis stanowiska pracy:

    • Rozładunek i załadunek towarów
    • Przygotowywanie przesyłek zgodnie z otrzymanymi dokumentami
    • Przyjmowanie towaru do magazynu, sprawdzanie zgodności i ilości asortymentu przyjmowanego towaru
    • Rozwożenie towarów do klientów zgodnie z zamówieniami
    • Wydawanie towaru z magazynu zgodnie z załączoną dokumentacją
    • Kontrola stanów magazynowych
    • Utrzymywanie porządku w magazynie i na terenie Firmy.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku Magazyniera i Zaopatrzeniowca (transport autem do 3,5 tony)
    • Odpowiedzialność, dyspozycyjność, zaangażowanie
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Uprawnienie na wózek widłowy
    • Prawo jazdy kategoria B

    Oferujemy:

    • niezbędne narzędzia pracy;
    • wynagrodzenie: część stała oraz część premiowa uzależniona od efektów pracy;

    Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.