Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zaopatrzeniowiec - Magazynier

FABRYKA APARATÓW ELEKTRYCZNYCH "ZWARPOL" sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Fabryka Aparatów Elektrycznych zajmuje się produkcją aparatury wyposażenia Laboratoriów Wysokich Napięć oraz Transformatorów specjalistycznych do prób WN.

OPIS STANOWISKA:

  • Współtworzenie strategii zakupów i ich realizacja w ramach wyznaczonej kategorii produktów
  • Monitorowanie dostaw
  • Prowadzenie negocjacji
  • Nieustanne doskonalenie relacji z dostawcami
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami oraz procesami zakupowymi
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz analiz na potrzeby procesów decyzyjnych

WYMAGANIA:

  • Preferowane wykształcenie średnie techniczne / elektryczne lub mechaniczne
  • Otwartość i umiejętność budowania relacji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność, umiejętność przeprowadzania rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym
  • Wymagane prawo jazdy kat B

KWALIFIKACJE BĘDĄCE DODATKOWYM ATUTEM:

  • Doświadczenie zawodowe w dziale zakupów w firmie produkcyjnej lub podobnym sektorze rynku
  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. zakupów
  • Posiadane doświadczenie w zakresie organizowania importu w firmach
  • Znajomość języka angielskiego dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w kreatywnym zespole
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Ogłoszenie archiwalne