Oferta pracy

Zaopatrzeniowiec maszyn vendingowych

DALLMAYR VENDING & OFFICE Sp. z o.o. Spółka komandytowaO firmie

  • Turek

    Turek, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa naszych urządzeń polegająca na uzupełnianiu asortymentów produktowych i dbaniu o ich czystość i higienę

  • Usuwanie awarii i wykonywanie przeglądów serwisowych

  • Montaż nowych urządzeń u naszych klientów

  • Raportowanie wykonanych działań

  • Obsługa Rejonu na trasie Turek - Ostrów Wielkopolski

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Wykształcenie średnie (mile widziane o kierunku technicznym)

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Doświadczenia w pracy z klientami

  • Umiejętności obsługi podstawowych programów Windows

Mile widziane

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Uprawnienia SEP

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w oparciu o umowę o pracę z możliwością podpisania umowy na czas nieokreślony po okresie wdrożeniowym

  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy z pakietem szkoleń wstępnych oraz stałe wsparcie w trakcie pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie własnych kompetencji

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników

  • Pełne wyposażenie w narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, narzędzia)

  • Możliwość współpracy B2B

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

DALLMAYR VENDING & OFFICE Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Firma Dallmayr Vending & Office jest częścią niemieckiej grupy Dallmayr, której tradycje rodzinne i wysokie standardy sięgają 1700-ego roku.

Na polskim rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 2001 roku. Dallmayr Vending & Office zalicza się do wiodących operatorów automatów w Europie obsługując ponad 90 000 ekspresów, automatów na zimne napoje i przekąski w 18 krajach.

Przewiń do profilu firmy