Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1141 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zaopatrzeniowiec - Mechanik

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 07.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EWPA-Majster Sp. z o.o ogólnokrajowa wypożyczalnia sprzętu budowlanego z główną siedzibą w Komornikach  k. Poznania, należąca do francuskiej grupy KILOUTOU poszukuje pracownika do oddziału
    w Gdyni na stanowisko:

    Zaopatrzeniowiec/Mechanik

    Miejsce pracy: Gdynia

    Zadania:

    • nadzór nad stanem technicznym maszyn i innych urządzeń budowlanych
    • drobne prace serwisowe maszyn i urządzeń
    • transport wynajętych maszyn dla klienta
    • zaopatrzenie dla oddziału
    • praca na ternie woj. pomorskiego

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. B + E
    • mile widziene prawo jazdy kat. C
    • ogólna wiedza z zakresu mechaniki
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego
    • stabilne zatrudnienie w firmie z kapitałem zagranicznym
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • bardzo dobre warunki pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i Listu Motywacyjnego za pośrednictwem przycisku APLIKUJ na dole ogłoszenia

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)