Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zaopatrzeniowiec - Pracownik biurowy

NEOSTRAIN sp. z o.o.

3 6004 700 brutto / mies.
  • Lipowa 3, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Lipowa 3

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z dostawcami, negocjacje cenowe, aktualizacja ofert

  • Prowadzenie Bazy Danych kontrahentów

  • Współpraca przy wycenach Projektów oferowanych przez Firmę

  • Prowadzenie Sprzedaży magazynowej oraz przygotowywanie cenników firmowych, wysyłka towaru, kontrola stanów magazynowych przy współpracy z przełożonym.

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz ich archiwizacja.

  • Redagowanie pism służbowych.

Nasze wymagania

  • Średnie wykształcenie techniczne - podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Wiedza z zakresu negocjacji handlowych

  • Dobra organizacja pracy własnej i samodyscyplina.

  • Skrupulatność, umiejętność ustalania priorytetów.

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

  • Obsługa komputera, MS Windows, MS Office

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji

  • Praca w przy innowacyjnych i ciekawych projektach

  • Praca w „niekorporacyjnych” warunkach

  • Praca na pełny etat

  • Niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon.

O nas

NeoStrain Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań z dziedziny technologii pomiarowych stosowanych w monitoringu bezpieczeństwa i trwałości konstrukcji obiektów budowlanych.