Logo Pracuj.pl

Zaopatrzeniowiec z uprawnieniami BHP

Baltic Stevedoring Company Sylwestrzak Sp. JawnaO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zaopatrywanie firmy w towar niezbędny do jej funkcjonowania;
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów z zakresu BHP;
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy pracowników Spółki;
  • koordynowanie i udział w opracowywaniu dokumentacji systemowej, technicznej dotyczącej zakresu BHP (szkolenia);
  • kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków;
  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn powstania wypadków.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia BHP;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • dodatkowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

Baltic Stevedoring Company Sylwestrzak Sp. Jawna

Firma zajmująca się przeładunkiem i konfekcjonowaniem towarów w porcie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zaopatrzeniowiec z uprawnieniami BHP, Szczecin