Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zarządca - Administrator nieruchomości

"KOTRAK" sp. z o.o.O firmie

  • Plebiscytowa 15
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

"KOTRAK" sp. z o.o.

Plebiscytowa 15

Katowice

KOMPLEKSOWE ZARZĄDZENIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Jesteśmy zgranym zespołem spełnionych ludzi, kierujących się wartościami, które budują poczucie godności, uczciwości i rzetelności.

Kreujemy dla naszych klientów oraz siebie nawzajem życzliwe środowisko pracy, oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Obowiązki stanowiskowe to m.in.:

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi nieruchomości (wspólnot mieszkaniowych oraz budynków prywatnych),
  • Obsługa kontaktu z mieszkańcami, załatwianie spraw bieżących, redagowanie pism oraz wiadomości e-mail,
  • Kontrolowanie stanu nieruchomości oraz nadzór nad pracą firm obsługujących powierzone nieruchomości,
  • Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem obowiązków przez firmy obsługujące nieruchomości,
  • Organizacja i obsługa zebrań członków wspólnot mieszkaniowych,
  • Przygotowywanie uchwał, umów, zleceń, zestawień w ramach obsługiwanych przez siebie nieruchomości,
  • Prowadzenie baz danych klientów,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz wysoką jakość świadczonych usług,
  • Przeprowadzanie wizji oraz kontrolowanie stanu budynków.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie w administrowaniu/zarządzaniu nieruchomościami
  • Zaangażowanie, chęci do pracy,
  • Umiejętność radzenia sobie w pracy z klientem
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Chęć do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.
  • Umiejętności i doświadczenia w obsłudze klienta (spotkania, rozmowy telefoniczne, e-maile, pisma),

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
  • Współpracę w grupie specjalistów w dziedzinie zarządzania, obsługi technicznej oraz księgowości,
  • Samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne warunki pracy.

Ogłoszenie archiwalne