Zarządca - Administrator nieruchomości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.03.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 14.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gestor to ogólnopolska firma działająca od 1995 r., lider nowoczesnego zarządzania i administrowania nieruchomościami. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Zarządca / Administrator nieruchomości

    Miejsce pracy: Warszawa

    Podstawowe obowiązki:

    • Obsługa wspólnot mieszkaniowych,
    • Kontrola stanu nieruchomości i zarządzanie pracami podwykonawców,
    • Nadzór nad codziennym funkcjonowaniem nieruchomości,
    • Weryfikacja dokumentacji formalno-prawnej oraz technicznej dotyczącej nieruchomości,
    • Stały kontakt i obsługa informacyjna mieszkańców.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane profile techniczne),
    • Licencja zawodowa zarządcy będzie dodatkowym atutem,
    • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu/administrowaniu nieruchomościami,
    • Doskonała organizacja pracy, dokładność i sumienność,
    • Umiejętność współpracy i budowania relacji.

    Oferujemy:

    • Stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym,
    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny)
    poprzez przycisk aplikowania.

    Klikając przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Gestor Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi przy ulicy Wróblewskiego 18 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym. Dane osobowe w celach rekrutacyjnych będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 3 miesiące. W przypadku zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, będą przetwarzane zgodnie z tym celem przez okres jednego roku. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne jednak konieczne do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. Wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili odwołana. Ponadto informujemy o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawie do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych i prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.