Zarządca Nieruchomości Biurowych

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 04.07.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 03.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2015), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia ponad 75.000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 450 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.cbre.pl

    Lokalizacja: Katowice

    OPIS STANOWISKA

    • Sprawowanie bieżącego zarządzania nieruchomościami biurowymi i mixed use dla klientów firmy,
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi w celu spełnienia oczekiwań i zobowiązań wobec firmy i klientów,
    • Sporządzanie biznesplanu oraz przygotowanie budżetów OpEX, CapEX dla nieruchomości,
    • Bezpośrednia współpraca z najemcami, klientami i ich bankami w zakresie bieżącej działalności,
    • Nadzór i aktywne zarządzanie egzekwowaniem należności,
    • Przygotowywanie miesięcznych raportów operacyjnych we współpracy z Administratorem Umów Najmu (Lease Administrator),
    • Współpraca z klientami we wszystkich kwestiach związanych z zarządzaniem najmem,
    • Prowadzenie korespondencji z najemcami i urzędami,
    • Przygotowywanie zapytań ofertowych i zestawień porównawczych cen,
    • Wykonywanie innych obowiązków zgodnych z kompetencjami wskazanych przez pracodawcę (w uzasadnionych sytuacjach).

    WYMAGANIA

    • Doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami (minimum 3 lata w zarządzaniu nieruchomościami , preferowane nieruchomości biurowe lub mieszkaniowe),
    • Znajomość procesów PM & FM,
    • Doświadczenie w wynajmie nieruchomości będzie dodatkowym atutem,
    • Licencja zarządcy nieruchomości,
    • Języki: angielski – średniozaawansowany w mowie i piśmie (poziom B2); polski – ojczysty/biegły,
    • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    • Motywacja do pracy, koncentracja, energiczność,
    • Umiejętność pracy pod wpływem stresu,
    • Zdolność do szybkiej adaptacji w nowym środowisku,
    • Dobre zdolności analityczne.

    OFERUJEMY:

    W CBRE możesz poprowadzić swoją karierę tak, jak zechcesz. Ciesz się elastycznym środowiskiem pracy  i możliwościami działania na szeroką skalę – w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze, wśród pomocnych współpracowników. Będziemy Cię zachęcać do ciągłego rozwoju i osiągania najlepszych efektów każdego dnia.

    Pakiet świadczeń:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Ubezpieczenie na życie,
    • Dofinansowanie aktywności sportowej,
    • Szeroki zakres profesjonalnych szkoleń i możliwości rozwoju,
    • Udział w charytatywnych i komercyjnych wydarzeniach sponsorowanych przez CBRE.

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie w CV i liście motywacyjnym danych osobowych przez CBRE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Rondzie ONZ 1, w celach przyszłych procesów rekrutacyjnych (włączenia CV do bazy kandydatów Spółki), zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku (Dz. U. 2015. Poz. 2135).

    www.cbre.pl

    bottom