Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zarządca Nieruchomości

  • Bytom, śląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 10.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ELSTER ESTATES sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Miejsce pracy: Bytom

    Opis stanowiska pracy:

    • zarządzanie nieruchomościami,
    • uczestniczenia w procesach negocjacyjnych z Klientami oraz
    • w imieniu Klientów,
    • rozmowy i spotkania w celu pozyskania nowych nieruchomości do zarządzania,
    • współtworzenie norm i procedur dla działu,
    • praca w narzędziach elektronicznych,
    • organizacja współpracy z innymi działami w firmie.

    Od naszych przyszłych pracowników oczekujemy:

    • doświadczenia w branży zarządzaniu nieruchomościami,
    • doświadczenie w pozyskiwaniu nieruchomości do zarządzania,
    • licencji zawodowej w zakresie zarządzania nieruchomościami,
    • łatwości nawiązywania kontaktów,
    • bardzo dobrego opanowania środowiska MS Office (Word, Excel),
    • umiejętności planowania dnia, tygodnia, swojej pracy,
    • umiejętności przygotowania ofert dla Klientów,
    • umiejętności pozyskiwania niezbędnych informacji w miejscowych Urzędach Miast i Gmin,
    • umiejętność interpretacji dokumentów dotyczących nieruchomości,
    • umiejętności współpracy w zespole doradców ds. nieruchomości,
    • zaangażowania i mobilności.

    Oferujemy:

    • możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,
    • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
    • wyjątkową, ale i partnerską kulturę firmy,
    • dodatkowe premie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ELSTER ESTATES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Bytomiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest KELSTER ESTATES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Bytomiu przy ul. Karola Miarki 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.