Oferta pracy

Zarządca Nieruchomości

Inopa S.A.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Spółka INOPA SA zajmująca się zarządzaniem i prowadzeniem inwestycji nieruchomościowych poszukuje pracownika na stanowisko:

ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI

Chcemy umożliwić uzyskanie doświadczenia i rozpoczęcie kariery zawodowej osobie po studiach kierunkowych w zakresie zarządzania nieruchomościami. Rozwijaj się razem z nami!

Zadania przewidziane dla stanowiska:

  • Wykonywanie obowiązków wynikających z roli Zarządcy Nieruchomości komercyjnych, w tym przepisów prawa (m.in. ustawa z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami);
  • Bliska współpraca z Najemcami przestrzeni biurowych, magazynowych oraz produkcyjnych;
  • Dbałość o utrzymanie obiektów w pełnej sprawności technicznej we współpracy z konserwatorami i serwisami zewnętrznymi;
  • Opracowanie i realizacja założeń budżetowych, nadzór nad aspektami finansowymi oraz dokumentacją projektów;
  • Rozliczanie mediów;
  • Kontrola i prowadzenie dokumentacji dla nieruchomości oraz dokumentacji z przeglądów;
  • Opracowanie raportów z działalności na potrzeby Kierownictwa oraz Najemców;
  • Reprezentacja właściciela nieruchomości przed urzędami i kontrahentami;
  • Nadzór nad usuwaniem bieżących usterek i awarii oraz nad realizacją przeglądów zgodnie z DTR i prawem budowlanym;
  • Windykacja najemców.

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe; mile widziane o profilu nieruchomości;
  • znajomość podstawowych przepisów prawa budowlanego oraz p.poż;
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem wymaganej prawem dokumentacji dla nieruchomości ;
  • samodzielność, zamiłowanie do porządku, skrupulatność, dokładność i terminowość jako cechy osobiste wpływające na obowiązki zawodowe.

Oferta pracy obejmuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • narzędzia pracy, w tym komputer, telefon, samochód do dyspozycji;
  • możliwość skorzystania z pakietów dodatkowego ubezpieczenia medycznego, kart sportowych, świadczeń dodatkowych;
  • ciekawą pracę pełną nowych wyzwań, możliwość wyjazdów służbowych na terenie Polski Północnej.
Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesyłanie CV wraz z opisem doświadczeń zawodowych klikając przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy