Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zarządca Nieruchomości

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    CLARO to prężnie rozwijająca się Firma o zasięgu ogólnopolskim działająca od kilkunastu lat na rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości, posiadająca ugruntowaną pozycję w branży.

    Miejsce pracy: Kraków

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i aktywnym zespole
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Możliwość rozwoju
    • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy

    Wymagania:

    • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zarządzaniu nieruchomościami
    • Samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów
    • Umiejętność zarządzania czasem, ustalania priorytetów
    • Komunikatywność, otwartość, dynamizm w działaniu
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy jako zarządca nieruchmości
    • Licencja zarządcy nieruchomości

    Zakres obowiązków:

    • Utrzymywanie kontaktów z najemcami
    • Przygotowywanie, bieżąca weryfikacja budżetu operacyjnego nieruchomości oraz budżetu nakładów inwestycyjnych
    • Monitorowanie stanu technicznego nieruchomości oraz zaplanowanych napraw i inwestycji
    • Wypełniane wszelkich obowiązków w zakresie zarządzania nieruchomością, które wymagane są przez przepisy prawa
    • Przeprowadzanie przetargów i zawieranie umów z dostawcami usług dla nieruchomości

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk: