Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zarządca Nieruchomości

  • Kraków, małopolskie
  • Urzędnicza 16/2, 33-332 Kraków, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 08.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TWW Nieruchomości Sp. z o.o. Sp.k.

    Firma TWW Nieruchomości spółka z o.o. spółka komandytowa zajmująca się zarządem nieruchomości w Krakowie zatrudni pracownika na stanowisku zarządcę budynków.

    Miejsce pracy: Kraków
    Numer referencyjny: 5/08/2019

     Zadania:

    • Administrowanie wspólnotami mieszkalnymi i budynkami komercyjnymi.

     Wymagania:

    • Doświadczenie minimum roczne w administrowaniu nieruchomościami,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Znajomość języka angielskiego,
    • Prawo jazdy kategorii B,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Kreatywności i odpowiedzialność.

    Dodatkowy Atut: ·

    • Posiadanie Licencji Zarządcy Nieruchomości,
    • Posiadanie wykształcenie wyższego technicznego.

    Oferujemy:

    • Ciekawą, różnorodną odpowiedzialną i samodzielną pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Umowę o pracę,
    • Szkolenie.

     W tytule maila proszę wpisać: 5/08/2019

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Nasza strona Internetowa : www.tww.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883.)"