Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zarządca Nieruchomości Magazynowych

CREAM Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu przejęcia nieruchomości w zarządzanie

  • Wdrożenie procedur na nieruchomości

  • Koordynacja bieżących procesów związanych z zarządzaniem nieruchomościami magazynowymi

  • Organizacja i stały nadzór nad bieżącą konserwacją oraz pracami remontowymi i budowlanymi w magazynie

  • Kontrolowanie realizacji umów z usługodawcami takich usług jak: utrzymanie techniczne, ochrona, sprzątanie, dostawa mediów, wywóz odpadów komunalnych (w tym obsługa rejestru BDO)

  • Koordynacja pracy poszczególnych zespołów, w tym kontrola i wsparcie procesów operacyjnych, leasingowych, windykacyjnych i księgowych

  • Protokolarne przekazywanie i odbiór wynajmowanych powierzchni magazynowych do i od najemców

  • Zlecanie bieżących konserwacji, prac naprawczych oraz kontroli technicznych urządzeń zgodnie z wymogami prawa budowlanego

  • Prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego oraz dokumentacji technicznej budynku

  • Bieżący kontakt i utrzymywanie dobrych relacji z najemcami i właścicielami nieruchomości

  • Nadzór nad przygotowaniem i realizacją budżetów- OPEX, CAPEX, w tym m.in nadzór nad procesem ofertowania na dostawę mediów, usług itp., planowaniem przeglądów i napraw, planowaniem prac inwestycyjnych

  • Koordynowanie procesów wprowadzania i aktualizowania danych dla nieruchomości w SAP

  • Nadzór nad przygotowywaniem miesięcznych raportów dla Klienta m.in: realizacja budżetu OPEX,CAPEX, rent roll, NOI, status zadłużenia i działania windykacyjne, także dot. zabezpieczeń umów najmu

  • Koordynacja procesu ustalania strategii działań operacyjnych oraz inwestycyjnych dla zarządzanych obiektów m.in: wprowadzanie optymalizacji kosztów utrzymania i funkcjonowania nieruchomości, wdrażanie rozwiązań, zwiększających atrakcyjność i wartość nieruchomości;

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wyższe wykształcenie (mile widziane ekonomiczne lub techniczne)

  • Wiedza dotycząca optymalnego funkcjonowania powierzchni magazynowych

  • Profesjonalne podejście do wykonywania pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, menadżerskie oraz negocjacyjne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Zaangażowane w rozwój firmy oraz wysoka inicjatywa w działaniu

  • Licencja zarządcy nieruchomości

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w nowoczesnej i dynamicznej firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne warunki pracy, w tym prywatną opiekę medyczną

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

CREAM Property Advisors to firma doradcza specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami i ich wynajmie.

Nasz model działania opiera się na indywidualnym podejściu do każdego obiektu, pracy w grupach projektowych dedykowanych poszczególnym nieruchomościom i skrupulatnej analizie ich funkcjonowania. Oferujemy zaawansowane narzędzia z zakresu asset managementu wsparte pracą działów: leasingowego, handlowego, windykacyjnego i marketingowego.

Przewiń do profilu firmy