Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zarządca Nieruchomości

Tumieszkamy

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskanie nowych nieruchomości do obsługi,

  • kompleksowe zarządzanie przekazaną do obsługi nieruchomością w tym koordynowanie wszystkich podmiotów współpracujących ze Wspólnotą,

  • organizacja i nadzór nad wykonaniem kontroli okresowych stanu technicznego budynków i obiektów budowlanych,

  • koordynowanie i uczestnictwo w odbiorze prac inwestycyjnych oraz remontowych,

  • prowadzenie dokumentacji Wspólnoty,

  • wykonywanie obchodów technicznych nieruchomości,

  • opracowywanie projektów umów, uchwał i regulaminów wewnętrznych Wspólnot Mieszkaniowych oraz ich opiniowanie,

  • odczytywanie i wprowadzanie do bazy danych odczytów liczników głównych i lokalowych,

  • kontrola nad prowadzeniem gospodarki finansowej Wspólnot mieszkaniowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • licencja zawodowa zarządcy nieruchomości lub ukończone studia kierunkowe będą dodatkowym atutem,

  • roczne doświadczenie zawodowe,

  • bardzo dobra znajomość MS Office,

  • miłe usposobienie, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • doświadczenie i umiejętność obsługi klienta,

  • praktyczna znajomość zagadnień gospodarki nieruchomościami, UOWL,

  • umiejętność zarządzania czasem,

  • samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów.

To oferujemy

  • umowę B2B,

  • pomoc w założeniu działalności gospodarczej,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • paczki świąteczne