Oferta pracy

Zarządca Nieruchomości

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, lidera z branży deweloperskiej, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Negocjowanie warunków najmu oraz rozliczanie najemców (czynsze, opłaty licznikowe i eksploatacyjne),
  • Nadzór nad  utrzymaniem w sprawności technicznej nieruchomości,
  • Udział w procesie przekazania lokalu najemcy,
  • Aktywny udział w działaniach marketingowych (m.in. organizacja eventów świątecznych i otwartościowych),
  • Reprezentowanie firmy przed urzędami i ubezpieczycielami,
  • Raportowanie związane z budżetem firmy,
  • Ścisła współpraca z firmą wynajmującą i przedstawicielami najemców.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi– warunek konieczny,
  • Umiejętność obsługi MS office w tym MS Excel,
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Enova 365 oraz licencja w zakresie zarzadzania nieruchomościami,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, organizacyjne i negocjacyjne,
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia zgodną z indywidualnymi preferencjami kandydata (umowa o pracę lub B2B),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez liczne szkolenia,
  • Miejsce w organizacji nastawionej na długofalową współpracę oraz dobrą atmosferę,
  • Pełną wyzwań pracę na stanowisku mającym realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy