Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zarządca Nieruchomości

Infostate Nieruchomości Sp. z o.o.

  • Wenedów 4, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wenedów 4

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjna wspólnot mieszkaniowych

  • kontrole stanu nieruchomości

  • nadzór nad firmami podwykonawczymi świadczącymi usługi z zakresu obsługi nieruchomości

  • nadzór nad realizacją planów gospodarczych wspólnot mieszkaniowych

  • kontakt z zarządami wspólnot mieszkaniowych oraz właścicielami lokali

  • monitoring przepisów prawa regulujących kwestie związane z zarządzaniem i utrzymaniem nieruchomości

  • przygotowanie i prowadzenie zebrań wspólnot mieszkaniowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku administratora nieruchomości

  • dobra znajomość przepisów prawa oraz orzecznictwa regulujących funkcjonowanie wspólnot mieszkaniowych

  • rzetelność, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • dynamizm, otwartość oraz chęć rozwoju

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • firmowy telefon oraz komputer

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w młodym, przyjaznym zespole

  • wynagrodzenie ustalane w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia

O nas

Infostate Nieruchomości Sp. z o.o. to firma oferująca kompleksowe usługi związane z zarządzaniem nieruchomościami.

Obecnie administrujemy nieruchomościami ponad 50 wspólnot mieszkaniowych (ok. 5.500 lokali). Zdecydowana większość naszego zasobu to budynki nowsze, wybudowane w ostatnich 15 latach, z nowoczesną infrastrukturą techniczną. Są to zarówno pojedyncze budynki wolnostojące, jak i zorganizowane osiedla mieszkaniowe, w tym największe liczące ponad 700 mieszkań.

Zarządzany przez nas zasób nieruchomości obejmuje również obiekty komercyjne, w tym dwa nowoczesne centra handlowe zlokalizowane w Środzie Wielkopolskiej oraz w Kołobrzegu.