Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zarządca nieruchomości

Techniczna Obsługa Nieruchomości i Inwestycji „TONI” spółka z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa Klientów - Członków Wspólnot Mieszkaniowych, Współwłaścicieli, Najemców etc.,

  • prowadzenie korespondencji z Klientami, kontrahentami, urzędami,

  • koordynowanie prac wykonywanych przez wykonawców,

  • organizacja zebrań Wspólnot Mieszkaniowych i Współwłasności,

  • uczestnictwo w zebraniach Wspólnot Mieszkaniowych,

  • ścisła współpraca z innymi Działami firmy (m.in. księgowości i technicznym),

  • prowadzenie książki obiektu budowlanego,

  • prowadzenie określonej przepisami branżowymi dokumentacji i ewidencji,

  • budowanie długotrwałych partnerskich relacji z Klientami.

Nasze wymagania

  • dobra organizacja własna i skrupulatność,

  • doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami lub w bezpośredniej pracy z Klientem,

  • chęć rozwoju,

  • dobra znajomość MS Office,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • znajomość tematyki związanej z wspólnotami mieszkaniowymi - w szczególności ustawy o własności lokali.

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju osobistego,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie na życie,

  • świadczenia socjalne,

  • miłą atmosferę w pracy.