Logo Pracuj.pl

Zarządca Nieruchomości

AGISO firmie

  • Rumia
    Rumia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    praca na terenie Trójmiasta

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie Trójmiasta
  • samodzielna kompleksowa obsługa nieruchomości mieszkaniowych
  • koordynacja i nadzór nad działaniem firm pracujących na rzecz nieruchomości
  • koordynowanie sprawami technicznymi nieruchomości
  • prowadzenie i nadzór nad przeglądami na obiektach
  • prowadzenie i koordynacja prac remontowych
  • organizacja i przeprowadzanie zebrań wspólnoty
  • zapewnienie wysokiego poziomu komunikacji z właścicielem nieruchomości, ścisła współpraca z Zarządami Wspólnot
  • szukanie możliwości podniesienia potencjału zarządzanej nieruchomości.
  • bieżące i okresowe raportowanie

Nasze wymagania

  • licencja Zarządcy Nieruchomości mile widziana,
  • min. dwuletnie doświadczenie w zakresie zarządzania/administrowania nieruchomościami oraz znajomość zakresu pracy property managera,
  • preferowane wykształcenie techniczne, budowlane lub pokrewne z nieruchomościami
  • znajomości obsługi komputera (MS Office) mile widziana znajomość programów wspomagających zarządzanie nieruchomością
  • znajomość przepisów związanych z obsługą techniczną oraz administrowaniem obiektami
  • umiejętność pracy w warunkach stresowych
  • dyspozycyjność
  • sumienność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w innej formie w zależności od preferencji)
  • możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów

Zarządca Nieruchomości, Rumia