Oferta pracy

Zarządca Nieruchomości

Sodexo PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Nieruchomością Komercyjną

  • Nadzorowanie pracy podwykonawców.

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Nadzór nad pracami prowadzonymi na obiekcie

  • Prowadzenie dokumentacji obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Sporządzanie bieżących i okresowych raportów, analiz

  • Dbanie o najwyższe standardy obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Licencja Zarządcy Nieruchomości

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność nadawania priorytetów i bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność budowania relacji z Klientem

  • Duża kultura pracy

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w ramach prestiżowego kontraktu

  • Dynamiczną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę

  • Rozwinięty system szkoleń

  • Umowę o pracę i dodatkowe świadczenia, m.in. opieka medyczna, karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie