Oferta pracy

Zarządca nieruchomości

FORUM DEVELOPMENT POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma zajmująca się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Podstawowe zadania to:

  • zapewnienie właściwej eksploatacji nieruchomości
  • prowadzenie dokumentacji obiektu
  • utrzymywanie dobrych relacji z właścicielami i mieszkańcami
  • prowadzenie korespondencji z mieszkańcami i urzędami
  • nadzór i koordynacja firm świadczących usługi na rzecz zarządzanej nieruchomości
  • organizacja i nadzór prac konserwacyjnych i budowlanych na rzecz zarządzanej nieruchomości
  • prowadzenie inspekcji nieruchomości
  • odpowiedzialność za bieżące utrzymanie  nieruchomości zgodnie z wymogami prawa budowlanego
  • rozwiązywanie bieżących kwestii dotyczących funkcjonowania nieruchomości
  • raportowanie wykonanych zadań

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie na stanowisku zarządcy nieruchomości
  • wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie zarządzania nieruchomościami
  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu zebrań
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • obsługa komputera (w tym MS Office)
  • miłe usposobienie i umiejętność słuchania
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • dokładność
  • mile widziana licencja zarządcy nieruchomości (państwowa lub PFRN)

Jeżeli nie spełniasz w pełni naszych oczekiwań, a jesteś zaradny i pracowity, to oferujemy możliwość przyuczenia pod okiem naszych specjalistów.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie i dodatki do wynagrodzenia
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • praca w profesjonalnym zespole
  • szkolenia i kursy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy