Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zarządca Nieruchomości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-08-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BNP Paribas Real Estate jest wiodącą międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości. Oferuje swoim klientom szeroki zakres usług, który obejmuje cały cykl życia nieruchomości: property development, transaction, consulting, valuation, property management i investment management.

BNP Paribas Real Estate posiada doskonałą znajomość lokalnych rynków i globalną ekspertyzę. Firma jest obecna w 36 krajach. Działa poprzez sieć ponad 180 biur i zatrudnia ponad 3800 pracowników. BNP Paribas Real Estate jest częścią Grupy BNP Paribas.
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży nieruchomości biurowych lub handlowych
  • Praktyczna wiedza o obowiązujących przepisach z zakresu zarządzania nieruchomościami, prawa budowlanego, p-poż i BHP
  • Licencja zarządcy nieruchomości będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności planowania, organizowania i koordynowania pracy
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, świadczącymi usługi na rzecz zarządzanych nieruchomości
  • Kontakty i stała współpraca z właścicielami/najemcami
  • Udział w przygotowaniu budżetów dla zarządzanych nieruchomości
  • Organizowanie i nadzór nad pracami serwisowymi
  • Kontrole bieżące zarządzanych nieruchomości
  • Organizacja wymaganych przeglądów
  • Organizacja przetargów na serwisy i usługi
  • Koordynacja i monitorowanie  prac adaptacyjnych, remontowych i innych,  prowadzonych na terenie zarządzanych nieruchomości
  • Sporządzanie bieżących i okresowych raportów i analiz

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwijania własnej wiedzy i kompetencji
  • Opiekę medyczną oraz kafeterię benefitów

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą,
proszeni są o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez BNP Paribas Real Estate Poland Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się