Logo Pracuj.pl

Zarządca Nieruchomości

Klient Pracuj.plO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie nieruchomością zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Współpraca z najemcami,
  • Wykonywanie budżetów i kontrola kosztów, rozliczanie mediów,
  • Kontrola umów najmu, windykacja należności,
  • Zapewnienie technicznego utrzymania nieruchomości,
  • Współpraca z firmami/wykonawcami zewnętrznymi,
  • Organizowanie bieżącej eksploatacji, konserwacji, napraw,
  • Przeprowadzenie regularnych kontroli nieruchomości,
  • Realizowanie planu przeglądów zgodnie z obowiązującym harmonogramem, DTR urządzeń, potrzebami i przepisami prawa,
  • Zapewnienie bezpiecznych warunków użytkowania nieruchomości zgodnie z przepisami prawa,
  • Współpraca z innymi działami Spółki głownie w zakresie prowadzonych prac wsparcia technicznego,
  • Zlecanie prac, współpraca z dostawcami usług i produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Trzy letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami jako warunek konieczny
  • Doświadczenie we współpracy z najemcami biurowymi,
  • Znajomość przepisów Prawa budowlanego,
  • Posiadanie Licencji Zarządcy Nieruchomości – mile widziane,
  • Uprawnienia energetyczne w zakresie dozoru i eksploatacji - jako dodatkowy atut,
  • Znajomość przepisów i procedur związanych z procesem inwestycyjnym i pracami budowlanymi,
  • Znajomość MS Office oraz AutoCAD,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Zdolność do rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego,
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet benefitów pracowniczych (min. ubezpieczenie medyczne, karta sportowa),
  • Dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony współpracowników.

Zarządca Nieruchomości, Wrocław