Logo Pracuj.pl

Zarządca Nieruchomości Wspólnych

Forum ZN Sp. z o.o.O firmie

Forum ZN Sp. z o.o.

Skarbowców 94C

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłową eksploatacją nieruchomości,
  • bieżąca kontrola stanu technicznego i czystości nieruchomości,
  • udział w realizacji zadań remontowych, konserwacyjnych oraz technicznej obsługi budynku,
  • kontrola firm obsługujących nieruchomości,
  • współpraca i nadzór nad realizacją zawartych umów na dostawę mediów, usług konserwacyjnych i porządkowych,
  • utrzymywanie kontaktów i prowadzenie korespondencji z mieszkańcami i instytucjami oraz firmami obsługującymi nieruchomości,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z mieszkańcami, Zarządami Wspólnot i współpracownikami,
  • prowadzenie zebrań wspólnot mieszkaniowych,
  • współpraca z inspektorami ds. technicznych przy obsłudze technicznej nieruchomości,
  • organizacja wymaganych przeglądów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • wysoka sprawność organizacyjna,
  • profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność,
  • znajomość zagadnień i przepisów prawa z obszaru zarządzania nieruchomościami i ustawy o własności lokali,
  • biegła znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne progresywne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • atrakcyjne progresywne wynagrodzenie, powyżej średniej na rynku wrocławskim
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie,
  • nagrody za staż i premie za ilość lokali prowadzonych lokali,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Zarządca Nieruchomości Wspólnych, Skarbowców 94C, Krzyki, Wrocław