Oferta pracy

Zarządca nieruchomości ze znajomością języka niemieckiego

Spring Professional Poland

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - niemieckiej sieci handlowej pilnie poszukujemy doświadczonego specjalisty.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i administrowanie obiektami – centra dystrybucji

  • Odpowiedzialność za tworzenie jednolitych dla wszystkich obiektów procedur, procesów i standardów pracy

  • Przygotowanie i obsługa umów związanych z administrowaniem obiektami

  • Przygotowanie raportów, zestawień, analiz i sprawozdań dotyczących obiektów

  • Prowadzenie dokumentacji obiektów

  • Udział w wykonywaniu okresowych kontroli obiektów w celu sprawdzenia instalacji, urządzeń itp.

  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów

  • Obsługa systemów do zarządzania centrami dystrybucji, zgłaszania i rozliczania napraw/usterek/awarii

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka niemieckiego B1 – minimum, niezbędny do kontaktów z Centralą

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub lingwistyczne – język niemiecki)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku tj. w koordynowaniu, zarządzaniu, prowadzeniu nadzoru nad kilkoma obiektami mieszkaniowym, magazynowymi, socjalnymi, biurowymi itp.

  • Komunikatywność, umiejętność przekazywania informacji

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie Polski (delegacje 2-3 dniowe, co 2-3 tygodnie)

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę – pierwsza umowa podpisywana z góry na 12 miesięcy

  • Benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie na życie, bony na święta, paczki dla dzieci, wyprawki szkolne, karta Multisport, system kafeteryjny, zdrowe przekąski

  • Możliwość rozwoju w kierunku starszego specjalisty / eksperta lub stanowisk kierowniczych

  • Dofinansowanie do kursów języków obcych

  • Pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę, z możliwością elastycznego rozpoczęcia pracy między godziną 7:00, a 9:30

  • Możliwość pracy hybrydowej tj. 3 dni z biura, 2 dni z domu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

A global recruitment leader, connecting management professionals with roles and opportunities across all industries.

Przewiń do profilu firmy