Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zarządcy Nieruchomości / Property Manager

MVGM PROPERTY MANAGEMENT POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna współpraca z klientem i najemcami kompleksu biurowego, dbanie o zadowolenie użytkowników obiektu.

  • Przygotowywanie raportów dla klienta ze zwróceniem szczególnej uwagi na wszelkie kwestie związane z umowami najmu.

  • Współpraca z serwisami budynkowymi, w tym kontrola i koordynacja w celu osiągnięcia jak najwyższej jakości usług i satysfakcji użytkowników nieruchomości.

  • Organizacja przetargów w zakresie utrzymania nieruchomości (sprzątanie, ochrona, obsługa techniczna)

  • Przygotowywanie budżetów OPEX, CAPEX, MAREX wraz z ich wdrożeniem i realizacją.

  • Nadzór nad prawidłową realizacją przeglądów wymaganych prawem, w tym w szczególności w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

  • Dokumentacja i obieg dokumentów zgodnie z polityką i procedurami PM i Klienta

  • Przygotowanie danych, prezentacji lub innych dokumentów wymaganych przez Klienta i/lub pracowników wyższego szczebla PM

  • Przeprowadzanie audytów jakości świadczonych usług zgodnie z wymaganiami kontraktowymi

  • Realizacja obowiązków spoczywających na zarządcy nieruchomości w odniesieniu do obowiązującego prawa, w tym zakresie przepisów o ochronie przeciwpożarowej, kwestii podatkowych czy też ochrony środowiska.

  • Udział w procesie windykacji należności i zabezpieczeń umów najmu

  • Przekazywanie i odbiór powierzchni najmu w imieniu klienta.

  • Rzetelna i terminowa realizacja zadań powierzonych przez Starszego Zarządcę Nieruchomości, w tym współpraca i wsparcie dla pozostałych osób z zespołu zarządzającego obiektem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 3 letnie doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami biurowymi

  • Dobry angielski w mowie i piśmie

  • Zdolność do pracy pod presją czasu

  • Umiejętności analityczne i doświadczenie w raportowaniu dotyczącym umów najmu

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office

  • Elastyczność i zdolność przystosowywania się do zmieniających się wymagań biznesowych

  • Zdolność do wykazania się inicjatywą, pewnością siebie i profesjonalizmem we wszystkich działaniach

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Prywatne ubezpieczenie na życie.

  • Prywatna opieka zdrowotna.

  • Możliwość pracy w międzynarodowym zespole

  • Kafeteria My Benefit

  • Przyjazna i wspierająca kultura firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

MVGM PROPERTY MANAGEMENT POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MVGM jest autorytetem w branży nieruchomości - największym zarządcą nieruchomości na rodzimym rynku

w Holandii i jednym z pięciu największych graczy w skali europejskiej.

Posiadamy wyspecjalizowane zespoły w dziedzinie zarządzania nieruchomościami w 10 europejskich krajach

- Holandii, Niemczech, Belgii, Luksemburgu, Portugalii, Hiszpanii, Polsce, Słowacji, Rumunii i Czechach.

W sumie w Europie zatrudniamy ponad 1600 pracowników. Razem z wieloma spółkami zależnymi i firmami partnerskimi łączymy wiedzę i umiejętności oraz oferujemy naszym klientom w pełni zintegrowane usługi łączące międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnego rynku.

Aby uzyskać więcej informacji o MVGM, odwiedź https://www.mvgm.com

Przewiń do profilu firmy