Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zarządzający Funduszem

Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. O firmie

  • Wołoska 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.

Wołoska 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie analiz spółek i rynków oraz przygotowywanie rekomendacji uzasadniających decyzje inwestycyjne na potrzeby zarządzania częścią akcyjną portfela funduszu

  • podejmowanie decyzji o sposobie alokacji aktywów

  • dokumentowanie procesu inwestycyjnego

  • składanie zleceń maklerskich kupna i sprzedaży akcji oraz współpraca z biurami maklerskimi

  • współpraca z emitentami papierów wartościowych w zakresie wykonywania przez fundusz uprawnień korporacyjnych wynikających z posiadanych papierów wartościowych

  • przygotowywanie strategii miesięcznych i przekładanie ich Komitetowi Inwestycyjnemu do zatwierdzenia.

Nasze wymagania

  • minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny)

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub matematyczne

  • posiadanie licencji doradcy inwestycyjnego lub tytułu CFA

  • umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • terminowość i rzetelność w wykonywaniu zadań

  • umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy częścią Aegon N.V. - jednej z największych europejskich grup finansowych, która od przeszło 170 lat oferuje ubezpieczenia, programy emerytalne i usługi z zakresu zarządzania aktywami. Dołącz do ponad 27 tysięcy naszych pracowników w 20 krajach świata, którzy codziennie pomagają ludziom w zabezpieczeniu ich przyszłości finansowej.

Przewiń do profilu firmy