Zastępca Dyrektora Biura Ubezpieczeń Zdrowotnych i Osobowych / Zastępca Dyrektora Biura Ubezpieczeń Zdrowotnych i na Życie

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

Wsparcie Dyrektora Biura w:

• zarządzaniu zespołem obsługującym ubezpieczenia zdrowotne, osobowe i na życie,

• nadzorowaniu procesu oceny ryzyka w ubezpieczeniach zdrowotnych i procesu oceny ryzyka w procesie przystępowania do ubezpieczenia w ubezpieczeniach osobowych, zdrowotnych i życiowych,

• rozpoznaniu i kreowaniu potencjalnego rynku ubezpieczeń zdrowotnych i w zakresie obsługi ubezpieczeń osobowych, zdrowotnych i na życie,

• opracowaniu strategii biznesowej:

a) polityki produktowej dla linii ubezpieczeń zdrowotnych,

b) optymalizacji procesów biznesowych dla linii ubezpieczeń zdrowotnych oraz w zakresie obsługi roszczeń, implementacji polis z ich oceną w zakresie ubezpieczeń osobowych, zdrowotnych i życiowych,

• realizacji założeń strategii biznesowej we współpracy z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki.

Nasze wymagania

• doświadczenie na stanowisku menedżerskim związane z zarządzaniem obsługą ubezpieczeń osobowych i na życie w tym: obsługą roszczeń z ubezpieczeń osobowych, zdrowotnych i życiowych oraz w zarządzaniu procesem przystępowania do ubezpieczeń osobowych, zdrowotnych i na życie (ocena medyczna i techniczna, implementacja),

• znajomość rynku ubezpieczeń osobowych, zdrowotnych i na życie,

• doświadczenie w zakresie prac projektowych dotyczących modyfikacji warunków produktów, weryfikacji i zgłaszania zapisów do OWU,

• umiejętność tworzenia KPI dla zespołów,

• umiejętność pracy w zespole ze zróżnicowanymi zadaniami,

• umiejętność strategicznego myślenia,

• doświadczenie w budowaniu długofalowych relacji biznesowych,

• wykształcenie wyższe,

• terminowość, sumienność i dokładność,

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • ubezpieczenie zdrowotne i grupowe na życie,

  • pracę w centrum Warszawy przy stacji linii metra