Logo Pracuj.pl

Zastępca Dyrektora (branża budowlana)

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta - firmy z branży budownictwa drogowego

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem
  • Planowanie, analizowanie oraz nadzór nad przebiegiem projektów dotyczących budowy, remontów i utrzymania dróg
  • Zarządzanie macierzowe pracą kilkunastu osób (Kierownicy Budowy, Administracja, Dział Zabezpieczenia Technicznego, Księgowość, Kadry) oraz współpraca z podwykonawcami i przedstawicielami urzędów
  • Przygotowywanie dokumentacji i zarządzanie obiegiem dokumentów
  • Sporządzanie rozliczeń, wykazów, zestawień i analiz
  • Współpraca z kancelarią prawną
  • Aktywne uczestnictwo w naradach i spotkaniach biznesowych
  • Samodzielne prowadzenie projektów w sytuacjach awaryjnych

Wymagania pracodawcy

  • Wyższe wykształcenie techniczne o profilu budowlanym
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowisku Kierownika Budowy/Projektu w branży drogowej
  • Znajomość pakietu MS Office i zintegrowanych systemów klas ERP
  • Prawo jazdy kat B
  • Samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniu
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • Wysokorozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • Gotowość do pracy w biurze w Myśliborzu

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (umowa na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym), dla chętnych kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące premie miesięczne i roczne
  • Mieszkanie służbowe (Myślibórz, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Pyrzyce, Barlinek, Dębno)
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy pozostający do użytku prywatnego
  • Ambitne stanowisko z dużą samodzielnością w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Partnerskie relacje w pracy zespołowej oraz wsparcie doświadczonej kadry
  • Podnoszenie kwalifikacji m.in. poprzez udział w szkoleniach i wydarzeniach branżowych

Aktualne oferty pracodawcy
ZDM/MP/0123

Zastępca Dyrektora (branża budowlana), Stargard