Oferta pracy

Zastępca Dyrektora Departamentu HR

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju TechnologiiO firmie

  • Stabłowicka 147, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

Stabłowicka 147

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie i wdrażanie strategii HR dla Instytutu odpowiadającej na potrzeby nowoczesnej organizacji badawczo-rozwojowej umożliwiającej przyciągnięcie i zatrzymanie wysokiej klasy naukowców.

  • Wdrażanie strategii i polityki wynagrodzeń.

  • Współtworzenie i realizacja polityki personalnej, zapewniającej efektywną realizację zadań w zespole HR, wspierającej pracę managerów we wszystkich kwestiach związanych z obszarem personalnym.

  • Zapewnienie zgodności działań w obszarze personalnym z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa oraz normami wewnętrznymi Instytutu.

  • Zapewnienie efektywnej obsługi kadrowo-płacowej w organizacji.

  • Wspieranie i nadzorowanie procesów tj: rekrutacja, onboarding, szkolenia i rozwój, zarządzanie talentami, planowania zatrudnienia.

  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu HR.

  • Opracowywanie i realizacja budżetu wynagrodzeń oraz budżetu HR.

  • Tworzenie i nadzór nad realizacją planu szkoleń (wewnętrznych i zewnętrznych).

  • Nadzór nad przygotowywaniem wszelkich analiz, raportów, sprawozdawczości na potrzeby Dyrektora i Centrum Łukasiewicz.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, psychologia).

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem HR.

  • Doświadczenie w obszarze procedur rekrutacyjnych i budżetów kadrowych oraz realizacji planów rozwoju talentów.

  • Wiedza i doświadczenie we wszystkich obszarach HR m.in.: rozwój pracowników, wynagrodzenia i świadczenia pracownicze, zarządzanie przez cele, zarządzanie talentami, rozwój przywództwa, zarządzanie procesem uczenia się, zarządzanie zmianą, prawa pracy i zabezpieczeń społecznych.

  • Doświadczenie w projektach multidyscyplinarnych i zarządzaniu zmianą (umiejętność kierowania zmianą).

  • Umiejętność budowania relacji z managerami i zewnętrznymi interesariuszami.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej C1.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na stanowisku Głównego Specjalisty.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Rozwój umiejętności i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych w organizacji nastawionej na realizację innowacyjnych projektów badawczych.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • zielone miejsce pracy

  • możliwość dojazdu PKP

  • możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest Instytutem nastawionym na rozwój nowych technologii poprzez prowadzenie badań na potrzeby oraz we współpracy z przemysłem. PORT to wysokiej klasy specjaliści wykorzystujący infrastrukturę najnowocześniejszych w kraju laboratoriów naukowo-badawczych. Aktywność ośrodka koncentruje się wokół biotechnologii (w tym Biobankowania) oraz inżynierii materiałowej, pozwalając w sposób kompleksowy realizować zarówno prace naukowo-badawcze, jaki i pilotażowe badania dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy