Oferta pracy

Zastępca Dyrektora ds. Eksportu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Jarocin (pow. jarociński), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Miejsce pracy: Jarocin

Opis stanowiska:

  • Realizacja strategii eksportowej oraz planów sprzedażowych na wybranych rynkach zagranicznych,
  • Budowanie oraz utrzymywanie dobrych i trwałych relacji z Kontrahentami,
  • Pozyskiwanie nowych Kontrahentów,
  • Analiza podległych rynków oraz panujących trendów, cen, asortymentu,
  • Przyjmowanie i procesowanie zamówień od odbiorców zagranicznych,
  • Uzgadnianie z produkcją terminów realizacji zamówień i monitorowanie przebiegu ich realizacji,
  • Przygotowywanie raportów, kalkulacji i ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy,
  • Obsługa systemów informatycznych w zakresie niezbędnym dla stanowiska,
  • Nadzór nad praca podległego zespołu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży eksportowej, mile widziane doświadczenie w branży mięsnej,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (word, excel),
  • Komunikatywność i wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz osiąganych wyników,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy