Oferta pracy

Zastępca Dyrektora ds. Logistyki

PGE Paliwa sp. z o.o.

Ciepłownicza 1

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju i funkcjonowania obszaru logistyki wspierającej cele biznesowe spółki.

  • Zarządzanie portfelem zakupowym statków i operacjami logistycznymi w portach i na placach składowych.

  • Współpraca z przewoźnikami kolejowymi oraz kluczowymi spedytorami.

  • Wyznaczanie celów dla podległych zespołów oraz nadzorowanie poziomu ich realizacji.

  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy logistyczne oraz podnoszenie ich efektywności.

  • Udział w kluczowych negocjacjach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, transport, logistyka).

  • 5 lat doświadczenia zawodowego w sektorze logistyki transportu kolejowego i/lub morskiego.

  • Znajomość międzynarodowych rynków towarowych.

  • Praktyczna wiedza operacyjna z zakresu funkcjonowania procesów logistycznych.

  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

  • Umiejętność efektywnej komunikacji oraz pracy pod presją czasu.

  • Umiejętności przywódcze.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z największych pracodawców w Polsce.

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego.

  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

PGE Paliwa jest spółką z Grupy PGE, lidera na polskim rynku energetycznym. Specjalizujemy się w dostawach węgla i biomasy na krajowym rynku, świadczymy także usługi związane z logistyką dostaw. Naszymi Klientami są zakłady energetyczne i ciepłownicze, odbiorcy przemysłowi oraz firmy pośredniczące w handlu węglem zlokalizowane w całej Polsce. Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy oraz ciągły rozwój kompetencji. Zespół PGE Paliwa tworzą eksperci świetnie znający specyfikę polskiego rynku paliwowego, utrzymujący międzynarodowe kontakty i najwyższe standardy funkcjonowania. Dołącz do nas - zostań częścią dynamicznego zespołu i razem osiągnijmy sukces.

Przewiń do profilu firmy