Oferta pracy

Zastępca Dyrektora ds. Operacyjnych

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

Jakuba Potockiego 1a

Jaktorów (pow. grodziski)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem

  • Nadzór nad efektywnym funkcjonowaniem procesów związanych z naprawami warsztatowymi wózków widłowych w warsztacie centralnym, jednostkach lokalnych oraz podwykonawców

  • Nadzór nad efektywnym funkcjonowaniem procesów magazynowych i logistyki wewnętrznej

  • Odpowiedzialność za towary i zapasy składowane na magazynie centralnym, magazynach pośrednich i lokalnych

  • Optymalne wykorzystanie zasobów

  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i infrastrukturę

  • Wdrażanie metod pracy, w zgodzie ze standardami TPS w jednostkach operacyjnych TMHPL

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem na stanowisku związanym z rozbudowanymi procesami produkcyjnymi i/lub logistycznymi

  • Doświadczenie we wdrażaniu lub/i utrzymaniu narzędzi Lean Management

  • Doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii biznesowej i operacyjnej

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie wyższe techniczne: zarządzanie produkcją / łańcuchem dostaw

  • Umiejętność wykorzystania i projektowania algorytmów wykorzystywanych przez systemy klasy ERP do zarządzania procesami operacyjnymi

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint)

  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem i delegowania obowiązków i komunikacji na rożnych poziomach organizacji

  • Samodzielność, proaktywność

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Doskonała organizacja pracy i planowanie

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Elastyczność, szukanie rozwiązań

  • Umiejętność budowania relacji i współpracy w zespole

  • Wytrwałość

  • Asertywność

  • Mobilność

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Profesjonalne wdrożenie i cykl szkoleń

  • Narzędzia pracy: samochód (Toyota), laptop, telefon

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną

  • Wypłatę 100% wynagrodzenia w przypadku zwolnienia lekarskiego związanego z COVID-19

  • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną

  • Dofinansowanie do urlopu i/lub szkoleń

  • Ścieżkę rozwoju zawodowego

  • Dostęp do aplikacji Inspiro (audiobooki)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku