Oferta pracy

Zastępca Dyrektora ds. Produkcji

Wyser - PLO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.

Obecnie dla jednego z naszych Klientow z okolic Szczecina mamy przyjemność prowadzić rekrutację na stanowisko:

Zastępca Dyrektora ds. ProdukcjiNumer ref.: 523

Zadania:

  • opracowanie i realizację biznes planu zakładu,
  • organizowanie pracy w zakładzie i dbanie o efektywne wykorzystanie dostępnych zasobow,
  • wydawanie unormowań organizacyjno-prawnych dla zarządzanego zakładu zgodnie z obowiązującymi przepisami i niezbędnymi potrzebami do jego funkcjonowania,
  • realizowanie inwestycji,
  • zarządzanie wszystkimi pracownikami zakładu,
  • dbanie o majątek zakładu,
  • zlecanie usług oraz realizowanie zaopatrzenia w materiały i surowce,
  • dbanie o przestrzeganie zasad i przepisow BHP i ppoż. oraz wymogow ochrony środowiska.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku (mile widziane w branży chemicznej),
  • wykształcenie wyższe w obszarze inżynierii procesow chemicznych (bądź pokrewne) - warunek konieczny,
  • znajomość procesu pirolizy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • znajomość przepisow BHP,
  • kompetencje w zakresie zarządzania zespołem,
  • wiedza z zakresu ekonomii będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • dużą decyzyjność i możliwość wdrażania własnych pomysłow.

Ogłoszenie archiwalne