Oferta pracy

Zastępca Dyrektora ds. realizacji

PROCOM SYSTEM S.A.

Północna 15/19

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie realizacją portfela projektów w zakładzie

  • zarządzanie zasobami w sposób gwarantujący realizację projektów zgodnie z zawartymi umowami

  • zarządzanie rozwojem kompetencji pracowników

  • nadzór nad budżetami projektów w tym ich monitorowanie oraz optymalizacja kosztów

  • zarządzanie ryzykiem w realizowanych projektach

  • nadzór nad jakością wykonania zadań przez pracowników zakładu

  • zarządzanie realizacją planowanej sprzedaży oraz marży w zakładzie

  • optymalizacja oraz standaryzacja procesów realizacyjnych

  • współtworzenie i realizacja strategii i celów strategicznych zakładu

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe techniczne: Automatyka lub Elektrotechnika

  • umiejętność zarządzania projektami

  • doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi

  • umiejętności organizacji pracy własnej i podległego zespołu

  • wiedza z zakresu zarządzania finansami i kontroli kosztów

  • doświadczenie w zawieraniu oraz realizacji umów o roboty budowlane oraz umów o dzieło

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • uprawnienia SEP

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń w zakresie projektowania/kierowania robotami budowlanym bez ograniczeń

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o wieloletnim doświadczeniu w branży technicznej

  • współpracę z profesjonalnym i kreatywnym zespołem

  • motywujące wynagrodzenie

  • bogaty system benefitów

  • samochód służbowy do dyspozycji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

Czekamy na Twoją aplikację.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i szczegółach dalszego postępowania.

Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.

PROCOM SYSTEM działa na polskim i zagranicznym rynku od 1989 roku, oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji, autorskich aplikacji informatycznych oraz rozwiązań hydroekologicznych.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie cyfryzacji dla największych przedsiębiorstw energetycznych i przemysłowych w Polsce i za granicą.

Nasza kadra stanowi połączenie wieloletniego doświadczenia zdobytego w pracy na rzecz wielu gałęzi przemysłu z entuzjazmem oraz świeżym spojrzeniem młodych inżynierów.

Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w firmie sprzyjała twórczej pracy i rozwojowi osobistemu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.procomsystem.pl

Przewiń do profilu firmy