Logo Pracuj.pl

Zastępca Dyrektora ds. rozwoju logistyki

eobuwie.plO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad strategią rozwoju logistyki,
  • Odpowiedzialność za inicjowanie i prowadzenie projektów oraz wdrożenia nowych inicjatyw logistycznych, w szczególności w obszarze otwarć nowych centrów logistycznych i ich automatyzacji,
  • Nadzór i zarządzanie obszarem zakupów logistycznych,
  • Odpowiedzialność za ciągłe udoskonalanie procesów logistycznych poprzez zarządzanie podległym zespołem LEAN,
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie programu TWI - celem jest wdrożenie programu szkoleń TWI w obszarze całej logistyki,
  • Szukanie i eksploatacja synergii w działalności operacyjnej w obrębie grupy kapitałowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze logistyki,
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w logistyce i zarządzaniu projektami w dużej skali biznesu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i planistyczne,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do relokacji dla osób spoza Zielonej Góry.

To oferujemy

  • Jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę,
  • Dzielimy się wiedzą,
  • Mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych,
  • Lubimy się uczyć - mamy wiele szkoleń!
  • Mamy super atmosferę w pracy!
  • Wpływamy na rozwój znanej marki na rynku e-commerce,
  • Posiadamy pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do Programu Multisport i prywatną opiekę medyczną,
  • Oferujemy rabaty pracownicze na produkty dostępne w sklepie eobuwie.pl, modivo.pl oraz CCC.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • przyjazna atmosfera
  • program poleceń dla pracowników
  • stabilne warunki zatrudnienia

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Spotkanie

4

Decyzja o zatrudnieniu

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Zastępca Dyrektora ds. rozwoju logistyki, Wrocław